Army Camp 2013

Napsal Pospec dne 02. 05. 2019 v 15:09

Army Camp AZ Brno 2013

 

Po loňském pokusném nultém, je letos pořádán oficiální 1. Army Camp AZ Brno. 
Termín je 15. - 18. 8. 2013 a místem je všem známá základna CBA na Žítkové. Cena za ubytování je 80Kč/osoba/noc (vlastní spacák). Samozřejmě je také možnost spacák a prostěradlo zapůjčit na místě.
Po loňských zkušenostech je domluveno stravování ve vlastní režii. Program pro účastníky je v jejich rukou.
Na základně je možnost půjčit si vzduchovky, konat procházky po okolí, svézt se v obrněném transportéru, překážková dráha, koupání v bazénu.
V klubovně je kulečník, stolní fotbal, šipky.

Hlavním úkolem bude zabavit děti a užít si.
 

Minulého ročníku se zůčastnili rodina Šálkova, Bahenská, Juncova a Pospíšilova. Všem se akce moc líbila. Je jedno jestli se setkání účastníte po celou dobu konání (čt-ne) nebo dorazíte na část.

Doplňující informace k setkání :

Pavel Illek (náš skvělý a schopný " výkonný ") vzal na sebe zodpovědný úkol spojený se zajištěním stravy pro účastníky. Proto je nutné se přihlásit do 26.7.2013. na pospisil.mirda@volny.cz a také zaslat zálohu na stravování ve výši 100Kč/osoba/den.
Zálohu prosím zašlete na účet 0590690063/0800, do zprávy pro příjemce zadejte : vaše příjmení + kolik osob s vámi a na jak dlouho, např. "Junec+3, 4 dny" a na účet tak příjde 1600,-Kč. Prosím o vyplnění údajů  aby byla jasná identifikace plátce. V ideálním případě, pokud to umožňuje váš internet banking, pošlete potvrzení o příkazu k úhradě a info o pobytu (od kdy do kdy) na mail pospisil.mirda@volny.cz
Tento účet je můj a pošlu Pavlovi peníze aby mohl nakoupit zásoby dopředu. Na konci pobytu bude ještě uděláno vyučtování.

Pospíšil Miroslav