Army Camp 2014

Napsal Pospec dne 02. 05. 2019 v 15:10

Army Camp 2014

 

Zdar všichni. Letos proběhne 2.ročník Army Campu. Jen připomenu, že se jedná o akci pořádanou příslušníky roty AZ Brno a to již potřetí. Hlavní náplní tohoto „tábora“ je pobavení dětí, dále také aby naše ratolesti zažili něco na co budou vzpomínat a co na FB nenajdou.
Ti kteří se již zúčastnili ví o co jde a ostatní to mohou zjistit.

Teď pár organizačních věcí.

Kde : základna CBA Žítková – www.centrumbrannychaktivit.cz

Kdy : 28.-31.8.2014

Stravování : svépomocí

Ubytování : spaní na palandách dobře známých ze základní prezenční služby, vlastní spacák 80Kč/osoba/noc, je také možnost si spacák zapůjčit.

 

Základna samozřejmě disponuje sociálním zařízením, jídelnou, kuchyní, klubovnou, grilování. Možnost zapůjčení vzduchovek, lasergame, všemi oblíbený OT-810.

Stravování proběhne stejným stylem jako loni. Pavel Illek sestaví jídelníček a bude neomezeným vládcem v kuchyni. Záloha na stravování proběhne následovně. Sestavil jsem tabulku která bude sdílená pomocí Google disc (ve skupině na FB
a zde : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lPelf8MHavFavC1p4wlS9KhiEmFAmBTTWSHFEMFxUtU/edit#gid=0).
Zapište do ní svoje jméno, počet dospělých, počet dětí. Tabulka automaticky počítá zálohu a strávníky, máte také možnost zadat že např. přijedete až v pátek na oběd. Výška zálohy je 100Kč/osoba/den a vzhledem k tomu že se začíná večeří ve čtvrtek a končí snídaní v neděli bude se vybírat pouze na pátek-neděle (tzn. 1 osoba Čt-Ne = 300Kč). Samozřejmostí je pitný režim.

Zálohu posílejte na účet 0590690063/0800. Tento účet je můj a já přepošlu peníze Pavlovi. Nejzašším termínem pro přihlášení se na Army Camp a zaslání peněz je 31.7.2014 a do zprávy pro příjemce zadejte kdo a kolik lidí (např. Junec + 3) aby bylo možno identifikovat platbu.

Doufám že se sejdeme v hojném počtu, nepřetížíme kapacitu ubytování (cca 50 osob) a vyjde nám počasí abychom si konec prázdnin užili.

Pospíšil Mira