ARMY CAMP 2016

Napsal Pospec dne 02. 05. 2019 v 15:10

Zdar všem, letos se opět uskuteční, tentokrát už IV.ročník Army Campu pod záštitou Spolku AZ JMK.
 

 

Náplní setkání je hlavně zabavení dětí, naučení je něčeho nového, odpočinek od běžných pracovních starostí . . .

 

Kde : základna CBA Žítková – www.centrumbrannychaktivit.cz

Kdy : 1. - 6.7.2016 (není nutno účastnit se celého termínu, klidně přijeďte třeba jen na so-ne)

Vybavení : klubovna, WC, sprcha, kulečník, kuchyně, jídelna, lasergame, vzduchovky, OT-810, UAZ
 

Ubytování : spaní na palandách dobře známých ze základní prezenční služby, možnost zapůjčení spacáku. Cena za ubytování je 80/osoba/noc. Tato částka se bude platit na místě.

Stravování proběhne stejným způsobem jako v minulých ročnících. Pavel Illek (osvědčený a skvělý kuchař) sestaví jídelníček a bude neomezeným vládcem v kuchyni.  Výška zálohy na stravování je rozdělena dle „účasti „ na tom kterém jídle (snídaně 20Kč/osoba, oběd 50 Kč/osoba, večeře 30 Kč/osoba). Samozřejmostí je pitný režim.

Napište mi proto do mailu (pospisil.mirda@volny.cz) v jakém počtu (děti/dospělí) a od kdy do kdy se zúčastníte (včetně informace zda budete už třeba na oběd, aby Pavel věděl kolik navařit) a já vám pošlu info jakou pošlete částku.

Zálohu posílejte na účet 4055847389/0800. Tento účet je Spolku a peníze budou přeposlány Pavlovi na nákup proviantu. Nejzašším termínem pro přihlášení na Army Camp 2016 a zaslání peněz je 15.6.2016 a do zprávy pro příjemce zadejte kdo a kolik lidí (např. Šálek + 3) aby bylo možno identifikovat platbu.

Současně také pošlete do mailu jméno a adresu dětí, je to z důvodu zaslání pozvánky.
 

Doufám že se sejdeme v hojném počtu, nepřetížíme kapacitu ubytování (50 osob) a vyjde nám počasí abychom si začátek prázdnin užili.
 

Zdar a sílu

za organizační tým Spolku AZ JMK

Pospíšil Mira