ARMY CAMP 2016

Napsal Pospec dne 26. 09. 2020 v 12:56

Zdar všem, letos se opět uskuteční, tentokrát už IV.ročník Army Campu pod záštitou Spolku AZ JMK. Tentokrát dokonce již s finanční podporou Jihomoravského kraje (v rámci projektu Zajištění branných aktivit AZ JMK v roce 2016 “, poskytnutého na základě dotační smlouvy č. 036860/16/OKH).

 

Náplní setkání je hlavně zabavení dětí, naučení je něčeho nového, odpočinek od běžných pracovních starostí . . .

Kde : základna CBA Žítková – www.centrumbrannychaktivit.cz

Kdy : 1. - 6.7.2016 (není nutno účastnit se celého termínu, klidně přijeďte třeba jen na so-ne)

Vybavení : klubovna, WC, sprcha, kulečník, kuchyně, jídelna, lasergame, vzduchovky, OT-810, UAZ
Ubytování : spaní na palandách dobře známých ze základní prezenční služby, možnost zapůjčení spacáku. Cena za ubytování je 80/osoba/noc. Tato částka se bude platit na místě.

Stravování proběhne stejným způsobem jako v minulých ročnících. Pavel Illek (osvědčený a skvělý kuchař) sestaví jídelníček a bude neomezeným vládcem v kuchyni.  Výška zálohy na stravování je rozdělena dle „účasti „ na tom kterém jídle (snídaně 20Kč/osoba, oběd 50 Kč/osoba, večeře 30 Kč/osoba). Samozřejmostí je pitný režim.

Napište mi proto do mailu (pospisil.mirda@volny.cz) v jakém počtu (děti/dospělí) a od kdy do kdy se zúčastníte (včetně informace zda budete už třeba na oběd, aby Pavel věděl kolik navařit) a já vám pošlu info jakou pošlete částku.

Zálohu posílejte na účet 4055847389/0800. Tento účet je Spolku a peníze budou přeposlány Pavlovi na nákup proviantu. Nejzašším termínem pro přihlášení na Army Camp 2016 a zaslání peněz je 15.6.2016 a do zprávy pro příjemce zadejte kdo a kolik lidí (např. Šálek + 3) aby bylo možno identifikovat platbu.
Současně také pošlete do mailu jméno a adresu dětí, je to z důvodu zaslání pozvánky.
Doufám že se sejdeme v hojném počtu, nepřetížíme kapacitu ubytování (50 osob) a vyjde nám počasí abychom si začátek prázdnin užili.


Zdar a sílu.

za organizační tým Spolku AZ JMK

Pospíšil Mira