Army Camp 2017

Napsal Pospec dne 19. 03. 2017 v 19:47

Zdar všem, letos se opět uskuteční, tentokrát už V. ročník Army Campu pod záštitou Spolku AZ JMK.

Náplní tábora je hlavně zabavení dětí, odpočinek od běžných pracovních starostí,  . . .
 

Kde : základna CBA Žítková – www.centrumbrannychaktivit.cz

Kdy : 12.-16.7.2016 (není nutno účastnit se celého termínu, klidně přijeďte třeba jen na so-ne)

Vybavení : klubovna, WC, sprcha, kulečník, kuchyně, jídelna, lasergame, vzduchovky, UAZ

Ubytování : spaní na palandách dobře známých ze základní prezenční služby, možnost zapůjčení spacáku. Cena za ubytování je 100 Kč/dospělý/noc a 75 Kč/dítě/noc, do tří let zdarma. Tato částka se bude platit na místě.

Stravování proběhne stejným způsobem jako v minulých ročnících. Pavel Illek (osvědčený šéfkuchař) sestaví jídelníček a bude neomezeným vládcem v kuchyni. Záloha na stravování proběhne následovně. Letošní  záloha je oproti předchozím letům o něco vyšší a je rozdělena dle „účasti „ na tom kterém jídle (snídaně - 25 Kč/osoba, oběd  - 60 Kč/osoba, večeře - 35 Kč/osoba = 120Kč/osoba/den). Samozřejmostí je pitný režim.

Napište mi proto do mailu (pospisil.mirda@volny.cz) v jakém počtu (děti/dospělí) a od kdy do kdy se zúčastníte (včetně informace zda budete už třeba na oběd, aby Pavel věděl kolik navařit) a já vám pošlu info zpět o výši zálohy.

Zálohu posílejte na účet 278112859/0300. Tento účet je můj a peníze budou přeposlány Pavlovi na nákup proviantu. Nejzašším termínem pro přihlášení se na Army Camp 2017 a zaslání peněz je 30.6.2017 a do zprávy pro příjemce zadejte kdo a kolik lidí (např. Šálek + 3) aby bylo možno identifikovat platbu.

Současně také pošlete do mailu jméno a adresu dětí, je to z důvodu zaslání pozvánky.
 

Doufám že se sejdeme v hojném počtu, nepřetížíme kapacitu ubytování (50 osob) a vyjde nám počasí abychom si letošní ročník užili stejně jako ty předchozí.

Zdar a sílu

za organizační tým Spolku AZ JMK

Pospíšil Miroslav