ARMY CAMP 2018

Napsal Pospec dne 03. 07. 2018 v 21:42

Zdar všem, letos se opět uskuteční, tentokrát už VI. ročník Army Campu pod záštitou

Spolku AZ JMK.

Náplní tábora je hlavně zabavení dětí, naučení je něčeho nového, odpočinek od běžných pracovních starostí, využití posledních prázdninových dní. Letošní AC je prvním ročníkem konaným na novém místě. Základna CBA v Žítkové je letos nahrazena Havlišovým mlýnem.

Kde : táborová základna Havlišův mlýn – www.havlisuvmlyn.cz

Kdy : 28.8.-2.9.2018 (není nutno účastnit se celého termínu, klidně přijeďte třeba jen na so-ne)

Vybavení : klubovna, WC, sprcha, kuchyně, jídelna, venkovní bazén, 2x hřiště, příroda

Ubytování : spaní ve čtyřlůžkových chatkách, prostěradlo v ceně, spacák vlastní. Cena za ubytování je 130/osoba/noc. Tato částka se bude platit na místě.

 

Stravování proběhne stejným způsobem jako v minulých ročnících. Roman Válek (nový kuchař) sestaví jídelníček a bude neomezeným vládcem v kuchyni. Záloha na stravování proběhne následovně. Výška zálohy je rozdělena dle „ účasti „ na tom kterém jídle (snídaně 25Kč/osoba, oběd 60 Kč/osoba, večeře 35 Kč/osoba = 120Kč/osoba/den). Samozřejmostí je pitný režim.

Napište mi proto do mailu (pospisil.mirda@volny.cz) v jakém počtu (děti/dospělí) a od kdy do kdy se zúčastníte (včetně informace zda budete už třeba na oběd, aby kuchař věděl kolik navařit) a já vám pošlu info o výši zálohové platby.

Současně také pošlete do mailu jméno a adresu dětí, je to z důvodu zaslání pozvánky.

Zálohu posílejte na účet 278112859/0300. Tento účet je můj a peníze budou přeposlány Romanovi na nákup proviantu. Nejzašším termínem pro přihlášení se na Army Camp 2018 a zaslání peněz je 31.7.2018 a do zprávy pro příjemce zadejte kdo a kolik lidí (např. Šálek + 3) aby bylo možno identifikovat platbu.

 

Doufám že se sejdeme v hojném počtu a vyjde nám počasí abychom si AC 2018 užili.

 

Zdar a sílu

 

za organizační tým Spolku AZ JMK

Pospíšil Miroslav