Bitva o Bítov 2012

Napsal admin dne 09. 02. 2012 v 18:23

Dovoluji si pozvat všechny příznivce vojenské historie na akci kterou pořádám v obci Bítov poblíž Vranovské přehrady.

Akce se koná v sobotu 14. července 2012. Přípravy na samotnou akci začnou ve čtvrtek 12.7., pokračovat pak budou 13.7. zbudováním dvou velkých dobových táborů pro vojáky RKKA, včetně spojenců a pro vojáky WH. Na obecní louce bude zbudováno obrané postavení pro vojáky wehrmachtu a současně opěrné body pro útočící jednotky spojenců. Této akce se zúčastní přibližnbě 130 dobových vojáků a dále také přibližně 10 pozvaných dobových veteránů (od motocyklů po kolovou a snad i pásovou těžkou techniku). Celou akci organizuji osobně já, tj. chemik roty. Patronát nad touto akcí převzal HVK "Hraničářský pluk 6", tj. občanské sdružení ve kterém působím na funkci místopředsedy.
Další informace k této akci nalezente na webu, "http://www.hp6.cz
  

 Pakliže má někdo zájem mi při organizování této akce nějak pomoci, nechť mne prosím kontaktuje na emailu : mafiozos@seznam.cz" ,
či na tel.:+420 777 604 836.

Na místě konání akce lze pomoci s organizací, stavbou táborů, řízením dopravy, chodu polní kuchyně, ostrahou táborů a techniky, ostraha bojiště proti neukázněným divákům, kteří po dobu akce mají vyhrazený prostor a mnohé další pomocné práce se zajisté najdou. Jakoukoliv výpomoc dokáži ocenit a odměnou vám bude nejden velmi hezký zážitek.
Máte-li chuť můžete prezentovat na místě konání akce svoji sbírku (uniformy, zbraně, dokumenty, apod.), či po domluvě se mnou i vaše sdružení, např. Airsoft, Painball, KVH apod, jedinou podmínkou je neučast v uniformě USA, takto uniformovaní jedinci smí být pouze v prostoru pro diváky.

Věřím, že každý kdo na akci přijede si odveze velmi dobrý zážitek.