Cvičení v roce 2016

Napsal admin dne 01. 03. 2016 v 15:22

Zdar všichni

Malý seznam cvičení na rok 2016

Velitelské cvičení - 20.-21.2.   -  Již proběhlo , ale jen tak pro úplnost
"Hradba 2026" - 17.-25.3   - V prostoru Libavá - Pro ty kdo ještě nejsou seznámeni s tím co nás čeká napíši níže detaily o kterých víme. 1)
Komando : jaro - 28.5-2.6. termín 1   10 vojáků
                               6.6.-8.6. termín 2     10 vojáků
IZS součinnostní cvičení  - 8.6.   do 20 vojáků  - Jedná se o jednodenní akci v rámci  spolupráce s policií. (námět hledání uprchlé osoby)
Velitelské cvičení - Bučovice 20.-24.6.   5 osob (velitelský sbor) - Jedná se o cvičení Bučovic , budeme zapojeni do jejich činnosti
Cvičení Bučovice - 19.-23.9.   10-20 osob  - Zapojení  jednotky do  cvičení Bučovic
Komando : podzim - 16.-28.10  - 2 termíny 10 vojáků
Cvičení Bučovice -  31.10.-4.11.  Bučovice 10-20 osob - Zapojení  jednotky do "standartního" cvičení Bučovic


1) - Slibované informace -  Naše hlavní cvičení v roce. Toto cvičení je koncipováno jako přezkušovací (nelekejte se) , respektive na tomto cvičení nám nebudou nápomocni ani instruktoři ani funkcionáři KVV. Jedá se o nácvik reálného nasazení ve svěřeném prostoru. Ubytování nečekejte na Berounské - nyní je v prostoru srubového tábora Smilov. Proto byl vznesen požadavek na Vaše dostatečné zimní vybavení (včetně stravovacích potřeb - ešusi sebou). V průběhu cvičení očekávejte ztížené podmínky jak meterologické tak velitelské. Popis konkrétního úkolu a průběh výcviku je zatím zastřen povlakem nejasností a neověřených zpráv. Očekávejte ale střelby, strážní službu , patrolování , ODOS, KPM a ostatní vševojsk .
Vemte však na vědomí, že nikdo nikoho nebude vést za ručičku. Věřte Vašim nejbližším veitelům , spoléhejte na ně a hlavně na své schopnosti. 


Závěrem - V letošním roce nás čeká mnoho změn (nové zákony a vojácích v záloze) . Nebojme se jich, vedou k lepšímu začlenění do AČR

Uvítám pokud se budete závazně hlásit na jednotlivé termíny cvičení  .  
Samozřejmě aktuálně je požadavek na jarní termín Komanda - hlaste se mi na email : admin@az-brno.cz nebo na sms 604 28 48 70.  


PS: Všichni kdo vypisují formulář o náhradu mzdy , započítejte do dnů v práci i 25.3. je to sice svátek, ale proto že vy jej strávíte na cvičení, je to stejné jako by jste byli v práci a armáda vám jej proplatí pouze na základě požadavku od zaměstnavatele.
Možná to píšu složitě , ale jinak to neumím popsat  -  jednoduše nechte si ten den napsat jako že jste v práci nebo vám nebude proplacen armádou.
 Dík za pochopení.