KOMANDO 2014

Napsal admin dne 19. 03. 2014 v 15:52

Kurz KOMANDO

I letos proběhnou ve dvou termínech kurzy KOMANDO a nás čeká zajištění 10 osob na účely opozičních jednotek.
Pro připomenutí (pro ty, kdož nebyli loni); cvičení proběhne ve dvou za sebou jdoucích týdnech. Přesněji středa – pátek a druhý týden úterý – pátek. Průběh cvičení je daný potřebami kurzu – tedy opět provádění záškodnické činnosti a modelových situací.  V průběhu cvičení jsou naše jednotky oblečeny v „civilním“ nebo vojenském oblečení nepřipomínajícím vz.95 (samozřejmě neplatí pro doplňky). V době kdy nebudeme vytíženi, bude veden výcvik naší jednotky  (samostatně i  instruktory) .

Letos se nám bohužel kříží termín prvního kurzu s termínem „velkého“ cvičení. Kurz tedy je v termínu 28.5-30.5.2014 a 3.6.-6.6.2014. Souběh obou cvičení je řešen tak, že osoby vyčleněné na KOMANDO budou v úterý odpoledne staženy ze cvičení a odvezeny na tento kurz. Po skončení budou odvezeny přímo do Brna.
 
Stejně jako loni je možné se nahlásit na termíny v jednotlivých týdnech samostatně (tedy pouze na jeden týden) ale potřebuji nejméně tři na oba termíny.

Termín podzimního kurzu je zatím v procesu plánování (předpoklad – 15.-17.10 a 21-24.10. 2014). Jeho časový průběh je stejný. Uvítal bych Vaše přihlášky i na tento termín. Samozřejmě vím, že je těžké vědět tak daleko dopředu zda můžete, ale je jisté, že budete vědět, zda chcete,a že uděláte vše proto abyste se účastnili.
 
Na závěr - velícím pro oba termíny je určen ZVR, tedy moje maličkost.